צילומי נשיות

צילומי נשיות - מסע לעבר עצמך ומתנה מדהימה

צילומי נשיות זו חוויה בה תראי כמה את יפה Inside & Out ואיך מה ששונה ומיוחד בך הוא מתנה.
מותר לך לנצנץ במסע הזה ולהתרגש מהנשיות שלך, כי צילומי נשיות הם באמת מרגשים.
ואת יודעת מה הכי כיף? שזה הולך להיות יום שכולו שלך.
בסטודיו שלי תהני מאווירה נפלאה, אור טבעי ורך, מוזיקה כיפית, מגוון אביזרים, קפה וכיבוד קל .
אם את אוהבת צילומי חוץ וטבע, או מעדיפה בביתך, אוכל להגיע עד אליך.

לחבילות השונות ויצירת קשר לחצו כאן

מסלולים:

The Classical

שעת צילומים | 2-3 סטים של ביגוד | מעל 30 תמונות ערוכות באופן טבעי

מחיר: 1,190 ש"ח.

The Love Story

שעה וחצי צילומים | 4-5 סטים של ביגוד | מעל 50 תמונות ערוכות באופן טבעי | יין וכיבוד קל בסטודיו .

מחיר: 1,490 ש"ח. 

See yourself

סשן צילומי נשיות שמאפשר לך התבוננות פנימית וחיצונית על עצמך | כ-3 שעות | 7-8 סטים של ביגוד | מעל 80 תמונות ערוכות באופן טבעי | יין וכיבוד קל בסטודיו.

מחיר: 2,290 ש"ח.

The Sensual

שעתיים צילומים | 6-7 סטים של ביגוד שניתן לשלב מתוכם סטים אינטימיים והלבשה תחתונה | מעל 70 תמונות ערוכות באופן טבעי | יין וכיבוד קל בסטודיו .

מחיר: 1,890 ש"ח. 

לקוחות מספרות:

מה זה צילומי נשיות? למי זה מתאים? מה טווח המחירים?

כמעט בכל שיחה ובכל פגישה אני נשאלת: "מה זה בכלל צילומי נשיות?" "מה עושים אצלך ומה את באמת עושה?" והגיע הזמן באמת לרכז את כל המידע במאמר שיתן לך הצצה לעולם הצילום הנשי, ההשפעות, דוגמאות לתמונות, לחוויות, ומה את יכולה לעבור בסשן צילומי נשיות. 

צילומי נשיות

צילומי נשיות - להכיר את עצמך מזויות שטרם ראית ומבט אוהב

צילומי נשיות – זהו בעצם סשן צילום נשי בו את באה להכיר את עצמך מזוויות חדשות, לחוות חוויה חדשה ולא מוכרת ולהתמסר לחוויה ולעדשה ממקום של הכרות וקרבה לעצמך. 

בסשן ויום של צילומי נשיות את מגיעה לסטודיו או בוחרת להצטלם בסביבה הטבעית שלך, בבית שלך או צילומי חוץ שמותאמים לך, לאופי שלך, לתשוקות ולחלומות שלך. 

כשמדברים על צילומי נשיות, הרבה פעמים אנחנו נוטות לחשוב שמדובר בצילומים בעירום אומנותי או בודואר בלבד אך לא כך הדבר! נשיות היא פרשנות, כל אישה מפרשת את הנשיות שלה באופן שונה ורוצה להביע את עצמה באופן שונה. 

יש נשים שבוחרות להצטלם בביגוד מלא, יש בביגוד חלקי, הלבשה תחתונה או עירום. הבחירה היא אך ורק שלך ולכן חשוב לבחור בצלמת שמבינה אותך, שיש לך כימיה איתה ומכבדת את הגבולות והרצונות שלך ואפילו יותר, רוצה להגשים איתך את החלומות. 

מדוע להצטלם ולעבור סשן של צילומי נשיות?

מעבר לכך שאת מכירה את עצמך טוב יותר, את הגוף שלך והיכולות שלו, ואיך הוא נראה מעין אוהבת ושונה. תחשבי על זה רגע, מעבר להסתכלות במראה, או בסלפי או אפילו תמונה שצילם חבר – את לא תמיד זוכה לראות את עצמך כמו שאחרים רואים ולכן זה יוצר חווית צילומים ממש משמעותית. 

צילומי נשיות מחזקים את תפיסת הערך והדימוי העצמי, מגבירים את הביטחון העצמי, ואפילו יש בהם את הכוח לשפר את מערכת היחסים שלך מול עצמך ומול אחרים: בן/בת זוג, משפחה ואפילו בקריירה. 

ברגע שאת רואה אותך באמת, מתאהבת בך, הביטחון עולה לא רק במה שנוגע לגוף אלא מעדכן עוד דברים חיוביים בחייך. 

מעבר לכל זאת, תפיסת דימוי הגוף שלנו בחברה היא הרבה פעמים שלילית ומושפעת מחוסר אמת, מריטושים ואמנות הפייק – מה שיכול לגרום לנו להרגיש פחות טוב עם עצמנו. תמשיכי לקרוא אני ממש עוד שנייה מפרטת על כך. 

צילומי נשיות

השפעת צילומי נשיות וטיפול בצילום על תפיסת דימוי גוף שלילי

דימוי גוף שלילי זהו מצב בו התפיסה שלנו לגבי הגוף שלנו, המשיכה והאסתטיקה של הגוף הינו שלילי ומלווה במחשבות, רגשות, דיבור שלילי לגבי הגוף. בחברה שאנחנו חיים בה כיום מאוד מאתגר וקשה להתמודד עם תפיסת דימוי גוף שלילית כי היא מושפעת מחוסר אמת, מריטושים ואומנות הפייק – מה שגורם לרבים ורבות מאתנו להרגיש פחות טוב עם עצמנו, שאנחנו לא מספיק טובים ביחס לאחרים. אנחנו נמצאים הרבה ברשתות החברתיות וצופים בתקשורת, מגיל שנהיה צעיר יותר ויותר ועסוקים בהשוואה חברתית למשהו שהוא לא תמיד נכון ואמיתי.

זה יוצר המון תסכול, המון חרדות, רצון להסתתר, פוגע בדימוי הגוף ובתחושת הערך העצמי שלנו. 

אני פוגשת נשים רבות כל יום, ובכל פעם יש משהו שמפריע לנו או בנו: הבטן, הקמטים וסימני התבגרות, סימני מתיחה, עליה/ירידה במשקל, גובה נמוך/גבוה ובאמת לכל אחת ואחד יש את הדברים שמפריעים לו. 

בצילומי הנשיות ניתן להבחין בדברים אחרת, לראות אותך מעין אחרת ומעוד זוויות, וללמוד להתחיל ולכבד את מי ומה שאנחנו בשלב הראשון. כל פעם בצעד קטן ולדעת שזה באמת תהליך ריפוי אמיתי ומדוייק כי אנחנו פוגשים משהו אחר בנו. 

מכאן ואילך – וממקום של כבוד, ניתן להשתנות, ניתן לקבל החלטות אחרות ולקבל שליטה על חיינו. 

בצילומי נשיות, סשן מסע מול המצלמה וריפוי וטיפול בצילום ניתן לראות שיפור מפעם לפעם ודווקא העובדה שזה לא רק משהו חד פעמי וניתן לחזור עליו היא מרפאת בפני עצמה. 

אנחנו משתנות, עוברות דברים, והשינוי הוא גם בתמונות. 

טיפול בצילום

למי מתאימים צילומי נשיות? מה הגיל המומלץ לצילומים?

התשובה הכי אמיתית וכנה, שזה מתאים לכל אחת. אין לצילומי נשיות גיל או מספר וכל אחת יכולה וראויה לחגוג את הנשיות שלה, בכל גיל. אם כמתנה לעצמי, מתנה לאמא, לסבתא, לאחות, בת זוג או חברה. 

מה זה צילומי בודואר (צילומי עירום אומנותי)?

צילומי בודואר הם צילומים רומנטיים, בהם מעבר להלבשה תחתונה את יכולה להצטלם בעירום מלא או חלקי שלא באמת רואים אותו אלא הוא מוסווה ואומנותי. התחושה היא מדהימה והחוויה היא מרתקת כי את חשופה, מרגישה ללא מסיכות ועכבות, ורואה את עצמך מזוויות ופוזיציות מיוחדות ורומנטיות. בשחור לבן, זה בכלל מושלם! 

צילומי בודואר

אז איך אני בוחרת את הצלמת שתצלם אותי?

אני תמיד אומרת, שבעידן הזה שהכל נגיש ומהיר, אני קצת מיושנת. ולמה אני אומרת את זה? כי אני חושבת שכשאת בוחרת צלמת לצילומי נשיות, חשוב קודם כל להתרשם מהעבודות שלה באתר/דף פייסבוק/אינסטגרם וכו' ולהבין אם זה הסגנון שאת מתחברת ואוהבת.

לכל צלמת עין שונה, והיא אוהבת סגנונות שונים ולכן קודם כל לראות מה מדבר אליך. 

לאחר מכן, תרימי טלפון, תבדקי מי היא באמת, אם היא מבינה ומכילה אותך, אם היא מוכנה להגשים איתך את החלומות והפנטזיות שלך, ואיך הכימיה שלך איתה. 

מאוד חשוב גם, לקרוא המלצות, תראי מה אומרות הלקוחות שלה ברשת והאם התגובות הן עמוקות מאוד או שטחיות, מה נשים חוו איתה, מה טיב השירות שלה. 

צילומי נשיות מחיר : כמה עולים צילומי נשיות ? מה המחיר של צילומי נשיות?

יש מגוון צלמים וצלמות וטווח מחירים שונה בין צלם לצלם. בד"כ הטווח של צילומי הנשיות נע באזור 1,600 – 3,000 ש"ח ותלוי בזמן הצילומים, כמות הסטים שניתן להחליף, אופי הצילום, כמה תמונות עורכים לאחר מכן. בשל העובדה שאני מצלמת נשים באופן עקבי ולא רק לסשן חד פעמי אני באופן אישי גובה בין 1,190 ש"ח ל 2,600 ש"ח ותלוי אם זה כולל איפור ושיער מקצועי בסטודיו או לא. אני פועלת בשקיפות מלאה וחשוב לי לציין שיש המון עבודה מעבר לסשן הצילום ועריכת התמונות וההשקעה לאחר מכן בעיבוד שלהן. לכן גם אם מדובר למשל בשעת צילומים, נדרשת עבודה של הרבה שעות מעבר לכך בעריכה ובעיבוד התמונות.

אשמח לפגוש אותך ומאחלת לכולנו אהבה בשפע ופשוט שנהיה מאושרות עם עצמנו. 

רעות אשכנזי – צלמת ומאמנת נשים. 

ליצירת קשר:

לשאלות ניתן ליצור קשר: